O nas

Przedszkole i żłobek Oxfordzik

Przedszkole i żłobek Oxfordzik w Tuchomiu to nowoczesna placówka, która pozwala na wielokierunkowy rozwój dziecka od pierwszych lat życia. Nasza wykwalifikowana kadra pedagogiczna tworzy bezpieczną, pełną zrozumienia i zabawy przestrzeń dla małych odkrywców.

Szukasz przedszkola lub żłobka w Chwaszczynie? Do naszej placówki zapraszamy dzieci nie tylko z Tuchomia, ale i okolicznych miejscowości – Banina, Miszewa czy Dobrzewina. Przedszkole i żłobek Oxfordzik to miejsce, w którym stosujemy sprawdzone metody nauczania, w tym przede wszystkim cenioną technikę Marii Montessori.

Przedszkolaki uczą się u nas, jak odkrywać świat, przeżywać i okazywać emocje, a także zdobywać nowe umiejętności. Zapewniamy im przestrzeń do wyrażania siebie i pielęgnujemy ich wewnętrzne, dziecięce potrzeby. Każdego malucha traktujemy indywidualnie i szanujemy jego potrzeby oraz granice.

Dzieci w naszym żłobku i przedszkolu zyskują umiejętności adekwatne do ich wieku, a także wzmacniają pewność siebie. Dokładamy wszelkich starań, by rozwijać ich inteligencję emocjonalną i zapewniać beztroski uśmiech każdego dnia. Jeśli szukasz dla swojej pociechy przedszkola lub żłobka w Bojanie czy Tokarach, koniecznie się do nas odezwij.

Oxfordzik to miejsce, w którym każde dziecko jest otoczone troską i wsparciem, dzięki czemu rozwija się w bezpiecznym i radosnym otoczeniu. Wspólnie zbudujemy chwile, które zostaną we wspomnieniach malucha na zawsze. Najlepsze przedszkole i żłobek w Warzenku są na wyciągnięcie ręki!